Organizator:

Spotkanie branży kooperacyjnej w Lublinie!

15.10.2020 12:00:00

Podziel się

Już w marcu w Targach Lublin S.A. odbędzie się V edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Podczas targów zaprezentują się podmioty indywidualne oraz zrzeszone w klastrach branżowych.

Już w marcu w Targach Lublin S.A. odbędzie się V edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym skierowane do szeroko pojętej branży obróbki metali, tworzyw sztucznych, elektrotechniki i usług usług na zlecenie średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Podczas targów zaprezentują się podmioty indywidualne oraz zrzeszone w klastrach branżowych.

Wschodnie Dni Kooperacji są doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń branżowych oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia nie zabraknie dyskusji i prezentacji, których celem jest rozwój przedsiębiorstw przemysłowych regionu. Zaprezentują się zarówno klastry jak i przedsiębiorstwa świadczące usługi kooperacyjne.

Targi są skierowane dla osób poszukujących podwykonawców, nowych technologii w przemyśle - zwłaszcza branży motoryzacyjnej, lotniczej i energetycznej.

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji.